Aktualności


Program nabożeństw (zmiana)

Czytaj więcej

Wszystkim Parafianom i Gościom składamy Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych: wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia, pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego.

Czytaj więcej

Program nabożeństw Wielkiego Tygodnia

Czytaj więcej

Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach od 11 do 13 kwietnia (czwartek-sobota). Poprowadzi je ks. dr Waldemar Sądecki - Proboszcz Parafii NSPJ w Lublinie.

Czytaj więcej

Program nabożeństw wielkopostnych.

Czytaj więcej

Program kolejnej pielgrzymki planowanej w terminie 30.04-05.05.2019 r.

Czytaj więcej

Na radosne Święta Bożego Narodzenia Drogim Parafianom i Gościom życzymy przeżycia prawdziwej obecności Boga na Ziemi – w Waszych domach i w sercach.

Czytaj więcej

Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach od 7 do 9 grudnia (piątek - niedziela). Poprowadzi je ks. Krzysztof Adamowski - Proboszcz Parafii Gorzków.

Czytaj więcej

Znamy już wyniki pierwszej kwesty na rzecz odnowienia zabytkowych nagrobków na naszym cmentarzu parafialnym, która została przeprowadzona w dniach 1 i 2 listopada.

Czytaj więcej

Pierwsza kwesta na odnowę zabytkowych nagrobków na naszym cmentarzu parafialnym odbędzie w uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny w godzinach 9.00-13.00.

Czytaj więcej

Porządek Mszy Świętych 1 i 2 listopada.

Czytaj więcej