ZMIANA GODZINY MSZY ŚW. 16 CZERWCA

W najbliższą niedzielę 16 czerwca Msza Św. w Częstoborowicach zostanie wyjątkowo przesunięta z godz. 10 na godz. 9.30. Pozostałe Msze Św. zostaną odprawione bez zmian.

PIELGRZYMKA  (SUWALSZCZYZNA - TROKI - WILNO)

W dniach 18-19 czerwca dzieci I-komunijne wraz z rodzicami i chętnymi parafianami udadzą się na okolicznościową pielgrzymkę szlakiem papieskim oraz na Litwę.

Czytaj więcej
POŚWIĘCENIE PÓL 2019

Program nabożeństw (zmiana)

Czytaj więcej
ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Wszystkim Parafianom i Gościom składamy Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych: wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia, pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego.

Czytaj więcej
PROGRAM REKOLEKCJI ADWENTOWYCH

Rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach od 7 do 9 grudnia (piątek - niedziela). Poprowadzi je ks. Krzysztof Adamowski - Proboszcz Parafii Gorzków.

Czytaj więcej
PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH 2019

Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach od 11 do 13 kwietnia (czwartek-sobota). Poprowadzi je ks. dr Waldemar Sądecki - Proboszcz Parafii NSPJ w Lublinie.

Czytaj więcej
WIELKI POST 2019

Program nabożeństw wielkopostnych.

Czytaj więcej
PIELGRZYMKA PARAFIALNA: CHORWACJA, BOŚNIA I HERCEGOWINA

Program kolejnej pielgrzymki planowanej w terminie 30.04-05.05.2019 r.

Czytaj więcej
ŻYCZENIA NA BOŻE NARODZENIE

Na radosne Święta Bożego Narodzenia Drogim Parafianom i Gościom życzymy przeżycia prawdziwej obecności Boga na Ziemi – w Waszych domach i w sercach.

Czytaj więcej
WYNIKI KWESTY NA CMENTARZU PARAFIALNYM

Znamy już wyniki pierwszej kwesty na rzecz odnowienia zabytkowych nagrobków na naszym cmentarzu parafialnym, która została przeprowadzona w dniach 1 i 2 listopada.

Czytaj więcej
KWESTA NA ODNOWĘ ZABYTKOWYCH NAGROBKÓW

Pierwsza kwesta na odnowę zabytkowych nagrobków na naszym cmentarzu parafialnym odbędzie w uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny w godzinach 9.00-13.00.

Czytaj więcej